Ib Grønbech Solo få billetter
fre. 28. aug.
|B & B Gødstrup - Cafe og Restaurant Den
Hvem kan sige nej til en aften med Ib Grønbech og helstegt pattegris , som underholder med sange som *Jeg har fået trailer og mor har fået mave på - Peter lå i telt - hvorfor må jeg ikke få Beatles hår. - Dette bliver en aften med fest og farver på plænen i B Gødstrup med masser af syng med musik.


Tid og sted
28. aug. 2020, 17.00 – 23.00
B & B Gødstrup - Cafe og Restaurant Den , Hospitalsparken 18, Herning, Denmark
Gæster
Om eventet
Vi gentager succesen og holder endnu engang en havefest med musik og mad i verdensklasse.
Hvem kan sige nej til en aften med helstegt pattegris og Ib Grønbech, som underholder med sange
*Jeg har fået trailer og mor har fået mave på - Peter lå i telt - hvorfor må jeg ikke få Beatles hår * Dette bliver en aften med fest og farver på plænen i Gødstrup med masser af syng med musik og underholdning af den Nordjyske charmør.
Jeg kan ikke sætte mig ned og vedtage, at dette her skal være sjovt. Det ender bare altid med at blive det. Ikke bare fordi publikum forventer det – men fordi det må være min måde at gå til tingene på. Sådan er mit univers, fyldt med mærkelige hændelser og iagttagelser
Her er program for d. 28 August
Kl. 17-19 Helstegt pattegris
Billetter
Ib Grønbech Solo
Billetten er inkl. helstegt pattegris med tilbehør
298,00 kr.
Salg slut